Jdi na obsah Jdi na menu

První turnaj koňského póla „na pláži“ v České republice hostí Pardubické závodiště

9. 8. 2019

Pardubice - Turnaj koňského póla na písku je součástí seriálu TAXIS POLO GRAND SLAM, který se hraje na třech různých površích hřiště. Po sněhu a trávě přichází na řadu písek. „Rozhodně to bude stát za to. Hrát budou čtyři mezinárodní týmy, do Pardubic se vrátí i uznávaný, špičkový britský profesionální hráč koňského póla a sudí turnaje Brad Rainford-Blackett, kterého pardubické publikum už dobře zná ze zimního Taxis Snow Polo, láká na turnaj viceprezident České asociace hráčů koňského póla Jan Průcha.

V rámci turnaje se představí i nejlepší hráči póla v České republice, přijedou také hráči ze Slovenska, Německa, Maďarska a Velké Británie. Součástí TAXIS BEACH POLO budou zápasy dětského póla pro hráče do 15 let a zájemci o hru si ji budou moci i sami vyzkoušet. „Turnaj zakončíme v rámci festivalu Friends Fest koncertem americké zpěvačky Suzi Quatro a ohňostrojem, a to tu taky ještě nebylo, dodává ještě Jan Průcha.

TAXIS BEACH POLO je na programu v sobotu 17. srpna, kdy se na Pardubickém závodišti koná festival Friends Fest. První zápas turnaje začíná na pískovém kolbišti Pardubického závodiště ve 13:00 hodin. Vstupné je zahrnuto v ceně vstupenky na festival Friends Fest.

Záštitu nad turnajem převzalo Velvyslanectví Argentinské republiky společně s Pardubickým krajem a městem Pardubice.

 

Zdroj: Dostihový spolek a.s.

Foto: Hana Vytopilová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář