Jdi na obsah Jdi na menu

Pražskou Štvanici ovládne po roce velkolepá florbalová akce

13. 9. 2019

Praha - Návštěvníci se mohou těšit hned na první kolo Tipsport Superligy. V pražském derby se Klokani pokusí vítězně vkročit do ligového ročníku. Proti nim se postaví superligový nováček Black Angels, který sehraje vůbec své první utkání v nejvyšší soutěži. Svou sezónu zde zahájí i extraligový tým žen FbŠ Bohemians, který pod širým nebem vyzve rivala Panthers Praha. K vidění budou i mládežnické týmy v rámci turnaje Open Air Kids, který je velkým zážitkem pro mládežnické hráče a hráčky všech tří zapojených klubů. Tento turnaj startuje již v sobotu 14. září.

 

Na letošní ročník si FbŠ Bohemians připravila i jednu novinku, a to zařazení ligových zápasů juniorů a juniorek.

 

Kromě sportovního programu bude zajištěn i bohatý doprovodný program. Na co se mohou účastnící těšit, odtajní pořadatelé v průběhu srpna a září. Co je ale již teď jasné, že dojde k vyhlášení výherce LETNÍ SOUTĚŽE AUTO JAROV, ve které stále můžete soutěžit až do konce srpna. Autor nejoriginálnější fotografie získá na víkend zbrusu nový VOLKSWAGEN T-CROSS. Svou účast na akci potvrdil i tradiční moderátor Rey Koranteng.

 

Dokážou florbalisté Bohemians napravit loňskou prohru s Tatranem a budou konečně pod širým nebem bojovat? A zvládne extraligový tým Klokanek zopakovat loňské vítězství? To se dozvíme již v neděli 15. září. Buďte s námi u toho a nezmeškejte tuto velkolepou akci.

 

Předprodej zvýhodněných vstupenek startuje ve čtvrtek 1.8.2019.

Nedělní program 15.září

12:30 – Extraliga žen: Bohemians vs. Panthers

15:00 – Tipsport Superliga: Bohemians vs. Black Angels

 

Zdroj: Florbalová škola Bohemians

Foto: Florbalová škola Bohemians

Autor: doč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář