Jdi na obsah Jdi na menu

Extraliga hokejbalu: Mistrovský Kert Park padl s oslabeným Autosklem

17. 9. 2019

Praha - Extraliga hokejbalu přinesla o víkendu dalších 8 zajímavých duelů. V utkání kola přehrál Letohrad loňského vicemistra z Kladna 4:1, mistrovský Kert Park padl s Pardubicemi 3:5, pražské KOVO podlehlo na domácí půdě rozjeté Karviné 1:5, v severočeském derby se střelecky rozparádilo Ústí nad Labem, které přemohlo Most 9:0, západočeské derby dopadlo lépe pro Plzeň, jež zvítězila nad nováčkem z Dobřan 6:1 a Sudoměřice přetlačily na domácí půdě Hradec Králové 4:3.

 

V neděli pokračovala nejvyšší soutěž dvěma duely. Ústí nad Labem uspělo v přestřelce nad Plzní 6:5 po prodloužení a Jihomoravané ze Sudoměřic slavili druhé vítězství víkendu, když přemohli 4:2 pražské KOVO, které tak v letošním ročníku ve třech zápasech ještě ani jednou neuspělo!

 

Sobota 14.9.2019

 

TJ Snack Dobřany vs. HBC Plzeň 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 19. Bárta (Truchlý) – 9. Hanuš (Benedikt J., Vágner), 15. Benedikt J. (Vágner, Roušal), 20. Benedikt J. (Vágner), 29. Roušal (Vobruba, Hanuš), 42. Roušal (Vágner, Vobruba), 44. Kejř (Slanec, Švarc).

 

TJ KOVO Praha vs. HBC Karviná 1:5 (0:2, 1:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 16. Šimon (Winter, Nýdl) – 5. Rosůlek L., 10. Rosůlek L. (Vosyka, Konečný), 35. Rosůlek L. (Růžička, Vosyka), 37. Rosůlek J. (Pilch, Pala), 39. Růžička (Rosůlek L., Vašek).

 

SK Hokejbal Letohrad vs. HBC Kladno 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Bogdány (Cvejn), 7. Věchet (Bogdány), 11. Faltus (Vychytil, Macháček), 41. Halbrštát (Macháček) – 44. Barnošák (Hnízdil).

 

SK Sudoměřice vs. HBC Hradec Králové 1988 4:3 (0:0, 3:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 19. Helešic (Chovanec, Štefek), 29. Hübl (Štefek, Helešic), 30. Černek (Tóth M., Kaluža), 36. Tóth M. (Štefek, Tóth D.) – 25. Šimůnek (Malý), 26. Svoboda (Lux, Březina), 36. Jiřík (Tesař).

 

Elba DDM Ústí nad Labem vs. HBC Most 9:0 (1:0, 4:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 11. Čejka (Soukup), 20. Stupka (Sedláček M.), 25. Červinka (Soukup, Langthaler), 25. Stupka (Červinka), 30. Gottfried (Soukup, Tomáš), 41. Tomáš (Haas), 43. Bačák (Vaněk, Grus), 44. Stupka (Langthaler, Gottfried), 45. Grus (Vaněk, Bačák)

 

HC Kert Park Praha vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 27. Kruček M. (Danko, Macek), 29. Wróbel (Kruček M., Vaniš), 40. Kruček M. (Zvonek, Čejka) – 6. Česák (Kvapil), 24. Filip (Kubeš), 34. Förstl (Zajíček), 34. Česák (Moravec Š., Janeček), 35. Kubeš (Moravec L., Vlasák).

 

Neděle 15.9.2019

 

SK Sudoměřice vs. TJ KOVO Praha 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. Kaluža (Štefek, Tóth D.), 22. Štefek (Hübl), 31. Helešic (Kaluža), 32. Tóth D. (Tran) – 2. Winter (Votýpka), 22. Krištof (Bydžovský).

 

Elba DDM Ústí nad Labem vs HBC Plzeň 6:5 ss (1:2, 1:0, 3:3 – 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Magasanik (Sedláček J., Haas), 24. Vaněk (Stupka, Haas), 36. Langthaler (Bačák), 42. Langthaler (Bačák, Soukup), 45. Soukup (Tomáš), rozh. náj. Tomáš – 4. Benedikt J. (Vobruba), 8. Benedikt J. (Slanec), 31. Wágner (Benedikt J., Průcha), 35. Hanuš (Ulč D.), 39. Průcha

 

Zdroj: ČSH

Foto: ČSH

Autor: jr

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář