Jdi na obsah Jdi na menu

SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Příspěvky

Gurecký a Kocourek míří do prestižního šampionátu Northern Talent Cup

24. 1. 2020

Hned dvojice členů juniorského závodního týmu Automotodromu Brno uspěla s přihláškou do nového mezinárodního šampionátu Northern Talent Cup. Jakub Gurecký a Jonáš Kocourek budou v následující sezóně závodit s nejnadanějšími mladými závodníky ze severní a střední Evropy.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Beachvolejbaloví reprezentanti Perušič se Schweinerem si v olympijské kvalifikaci věří. V Ostravě si vyzkoušeli práci horníků

23. 1. 2020

Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem ve středu a čtvrtek absolvovali natáčení promo-videí v ostravském Landek Parku, kde si zkusili role herců i horníků. Odnesl to krumpáč a havířská blůza. Beachvolejbaloví reprezentanti novinářům představili své plány na olympijskou sezónu. Věří, že turnaj J&T Banka Ostrava Beach Open jim pomůže k přímému postupu do olympijského Tokia.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Mistr republiky v cyklokrosu Emil Hekele bude startovat na Mistrovství světa 2020

17. 1. 2020

Mistr republiky v cyklokrosu pro rok 2020 Emil Hekele projevil zájem o reprezentaci České republiky na Mistrovství světa ve švýcarském Dübendorfu (1. – 2. února 2020)

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Český házenkářský tým v posledním testu před EUREM prověří Maďaři

4. 1. 2020

Hned na Nový rok večer se český tým sešel v Brně. Po společné dvoudenní přípravě odcestují v sobotu do Györu, kde se utkají s Maďarskem. „Kvalitní soupeř, který nás výborně prověří,“ těší trenéra Daniela Kubeše.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Spolujezdecká akademie slavila advent vzděláváním

20. 12. 2019

Třetí adventní neděle byla časem studijním pro účastníky Spolujezdecké akademie. Již podruhé se sešli spolujezdci z různých šampionátů rozvíjet své schopnosti a dovednosti pro toto krásné řemeslo.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Čeští hokejbalisté dominovali v přípravných zápasech v Žilině! Junioři Slovenska padli vysokým rozdílem

11. 12. 2019

V sobotu 7. prosince se ve Sportovní hale na Bôriku v Žilině odehrály celkem čtyři přípravné duely národních týmů hráčů do 18 a 20 let. Každá reprezentační družina připravující se na červnové mistrovství světa juniorů ve švýcarském Vispu a Raronu, odehrála proti stejně starým výběrům Slovenska dva duely. Reprezentační osmnáctka udržela v prvním měření sil čisté konto, ve druhém klání nasázela téměř deset gólů! Dvacítce, která bude 24. – 28.6.2020 ve Švýcarsku obhajovat titul mistrů světa, se dařilo prakticky na chlup stejně. Svěřenci hlavního trenéra Tomáše Frimla ovládli oba duely se Slovenskem, když nastříleli celkem 15 gólů a obdrželi jen dva.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Hrdlička s Loskotem vybojovali na mistrovství světa v kolové bronz

8. 12. 2019

Pět let musela česká kolová čekat na přírůstek do dlouhé řady světových medailí. Čekání přerušili v Basileji čeští reprezentanti Jiří Hrdlička st. a Pavel Loskot, kteří na mistrovství světa 2019 skončili třetí a vybojovali tak pro Česko první medaili od roku 2014. Naposledy Češi slavili kov stejné hodnoty před pěti lety v Brně, kdy na stupně vítězů vystoupili Petr Skoták s Pavlem Šmídem

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Bývalý trojnásobný mistr světa v cyklokrosu Zdeněk Štybar dojel v Essenu dvanáctý

7. 12. 2019

Přesně ve tři hodiny se v sobotu 7. prosince 2019 vydal Zdeněk Štybar, bývalý trojnásobný mistr světa v cyklokrosu a dnes elitní silničář týmu Deceunick Quick Step na trať prvního, jím avizovaného cyklokrosového závodu letošní sezony. Od té doby bylo všem jedno, jestli vede Hermans a ujíždí-li Sweeckovi, případně zmátoří-li se Thomas Pidcock. Veškerá pozornost byla v Essenu věnována českému šampionovi. Zdeněk startoval ze jedné ze zadních řad a najížděl do terénu až 25. Po prvním kole byl 17., po druhém 12. a na chvilku nakouknul i do první desítky. Pak se opět propadl a v závěru zabojoval o 12. příčku, těsně za Tomem Meussenem. Ztráta na vítěze činila dvě a půl minuty, ale rozestupy vpředu byly velké. Naopak na první pětku, potažmo první desítku to daleko vůbec nebylo.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Druhý seminář Spolujezdecké akademie Autoklubu ČR

30. 11. 2019

Spolujezdecká akademie, která je určena jak začínajícím, ale i profesionálním spolujezdcům, stejně tak nadšencům o spolujezdecké řemeslo, pokračuje druhým seminářem. Proběhne v polovině prosince v Autoklubu ČR.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Novým ambasadorem českého motorsportu Autoklubu České republiky se stal Martin Michek

26. 11. 2019

Autoklub České republiky dnes oznámil jméno nového ambasadora českého motorsportu, kterým je Martin Michek. Příští rok v lednu bude poprvé startovat na legendární Rallye Dakar. Autoklub naváže na rozsáhlé zpravodajství z letošního ročníku a o účasti Martina Michka budou fanoušci nejtěžšího závodu na světě podrobně informováni.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0