Jdi na obsah Jdi na menu

SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Příspěvky

Druhá vlna prodeje vstupenek na zápasy Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 začne 16. září

11. 9. 2019

Druhá vlna prodeje vstupenek na mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 začne v pondělí 16. září v 11. 00 hod. Vrcholnou hokejovou akci hostí od 26. prosince 2019 do 5. ledna 2020 Ostrava a Třinec.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Brněnské hráčky amerického fotbalu letos útočí na zlato a míří za čtvrtým titulem

11. 9. 2019

Září a říjen je pro brněnské hráčky amerického fotbalu ve znamení zápasů a zúročení celoročního tréninku. Systém nejvyšší ženské soutěže zůstává stejný jako v předchozích letech - každý hraje s každým jeden domácí a jeden venkovní zápas. Letos Brno Amazons čeká poprvé výjezd za hranice, do ligy totiž přibyly polské Warsaw Sirens. I v tomto ročníku ženské ligy se Brno Amazons opřou o zkušené hráčky, které mají odehráno několik sezón.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Extrémní čtrnáctihodinová hasičská soutěž v poskytování první pomoci už zná své vítěze

10. 9. 2019

V pondělí 9. září 2019 v 9 hodin odstartoval čtvrtý ročník celostátní soutěže profesionálních hasičů v poskytování první pomoci. Letos byl za pořadatele zvolen Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje a tým v čele s velitelem soutěže plk. Ing. Martinem Legnerem a hlavním rozhodčím pprap. Ing. Janem Sýkorou, DiS., pro reprezentační družstva ze všech krajů připravil v Mělníku a jeho okolí celkem čtrnáct věrohodných modelových situací. 

 
Celý příspěvek

Již tuto sobotu se jede závod historických vozidel do vrchu Zbraslav - Jíloviště

5. 9. 2019

V sobotu 7. září 2019 se koná již 52. ročník mezinárodního závodu historických vozidel do vrchu Zbraslav – Jíloviště. Letos poprvé se jede jako součást nového šampionátu GRAND PRIX historických automobilů, jehož promotérem je Autoklub České republiky.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Na Masarykův okruh dorazí Formule 1 a středoevropská okruhová elita

5. 9. 2019

Sedmnáct jednotlivých závodů čeká všechny návštěvníky Masaryk Racing Days. Závodní akce se uskuteční 6. až 8. září a nabídne boj o tituly ve středoevropském okruhovém šampionátu, atraktivní formulový pohár BOSS GP a výjimečnou závodní exhibici domácího týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Seriál kvalifikací se uzavírá, do Velké pardubické zbývá jen pět týdnů

3. 9. 2019

První zářijovou sobotu, tedy 7. září, se uzavře tuzemský seriál kvalifikací na 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V pořadí čtvrtá kvalifikace bude tradičně i oslavou Evropského dne koní se zajímavým doprovodným programem. Sobotní mítink tentokrát nabídne devět dostihů, první z nich startuje ve 14 hodin.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY

Z nominace fotbalového národního týmu vypadl kvůli zranění obránce Kalas

28. 8. 2019

Z nominace české fotbalové reprezentace ještě před začátkem zářijového srazu vypadl Tomáš Kalas. Do zápasů v Kosovu a Černé Hoře nepustí středního obránce zranění stehenního svalu. Koho trenéři povolají místo něj, oznámí nejpozději v pondělí, kdy se tým sejde v Praze

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Filip Salač: "Jsem moc rád, že se přestup k týmu VNE Snipers podařil

27. 8. 2019

Český závodník Filip Salač přestupuje pro rok 2020 do týmu VNE Snipers, který patří ve třídě Moto3 v mistrovství světa silničních motocyklů k nejlepším.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Grand Prix Prostějov – Memoriál Otmara Malečka odstartuje příští týden

21. 8. 2019

Prostějovský velodrom se v příštím týdnu stane centrem mezinárodní dráhové cyklistiky. Na jubilejní dvacátý ročník Grand Prix Prostějov – Memoriál Otmara Malečka se opět chystají největší hvězdy dráhové cyklistiky a chybět nebudou ani domácí medailisté z mistrovství Evropy

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Komentářů: 0

Filip Mareš o víkendu vybojoval juniorského mistra Evropy na legendární BARUM CZECH RALLY ZLÍN

20. 8. 2019

Dramatickou podívanou a vypjaté souboje nabídla tradičně legendární BARUM CZECH RALLY ZLÍN. Závěrečný podnik domácího šampionátu a vrchol evropského mistrovství se konal uplynulý víkend a posádka Mareš – Hloušek na něj odjížděla s jednoznačným cílem. Porazit své největší rivaly Ingrama s Whitthockem a vybojovat titul mistrů Evropy do 28 let. Filip Mareš rozhodl až v závěrečné rychlostní zkoušce, když britského jezdce překonal a na nejcennější trofej své dosavadní kariéry dosáhl s minimálním náskokem 0,3 vteřiny!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: SPORTOVNÍ ZPRÁVY | Fotografie: BARUM CZECH RALLY ZLÍN | Komentářů: 0