Jdi na obsah Jdi na menu

Policisté podpořili zlínská miminka do dlaně

14. 2. 2020

Zlínsko - Včera, 12. 2. 2020 ve 12 hodin, jsme společně s koordinátorkami rodičovské organizace Nedoklubko, z.s. (nestátní nezisková organizace, která podporuje rodiny předčasně narozených dětí v perinatologických centrech po celé České republice), předali speciální přehozy do užívání na neonatologické oddělení zlínské nemocnice. Přehozy, které se i díky policistům podařilo nakoupit, POMÁHAJÍ (děti s těžkou poporodní adaptací potřebují především ticho, tmu a teplo) A CHRÁNÍ (nepropustí světlo, tvoří i protihlukovou ochranu a izolují teplo).

 

Sbírka byla vyhlášena v prosinci loňského roku a ukončena v lednu letošního roku. Během této doby zasílali policisté libovolné částky na účet s příznačným variabilním symbolem: 158. Díky kolegům, kteří projevili chuť pomáhat, se vybrala finanční částka, kterou koordinátorky Nedoklubka doplnily penězi vybranými na akcích v regionu a z výzvy na portálu darujeme.cz, a zrealizovaly nákup deseti originálních speciálních přehozů přes inkubátory v hodnotě 39 900 korun, informovala o sbírce mluvčí zlínské policie Lenka Javorková.

 

 

Velké poděkování patří všem policistům a občanským zaměstnancům, kteří jakoukoli částkou na zlínská miminka do dlaně přispěli.

 

zdroj: Krajské ředitelství policie Zlínského kraje

foto: Krajské ředitelství policie Zlínského kraje

autor: rej

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář