Jdi na obsah Jdi na menu

Veřejná sbírka na pomoc policistovi Milanu Novotnému, kterému nečekaně zemřela manželka

29. 1. 2020

Praha - Manželka policisty Milana Novotného zemřela náhle dne 2.12.2019 ve věku 44 let, spolu s manželem vychovávali svoji devítiletou dceru. Každý, kdo vychovává děti, velice dobře ví, jak je to vždy složité a samozřejmě i velice finančně náročné, a to jsou na to dva.

 

Policista Milan Novotný vždy ke svým úkolům přistupoval velice aktivně, svědomitě a s obrovskou odborností. Jeho práce i jako předsedy základní organizace Nezávislého odborového svazu Policie České republiky a nakonec i jako zástupce odborů na Vysočině byla vždy svědomitá a odvedena na profesionální úrovni. 

 

 

Nyní má Nezávislý odborový svaz Policie České republiky možnost Milanu Novotnému vyhlášením sbírky alespoň materiálně pomoci v jeho tíživé situaci a tím mu umožnit , aby se dál mohl věnovat naplno všem činnostem jako dosud a zajistit i standardní život jeho dceři, o kterou vzorně pečuje, uvedl pro naši redakci k vyhlášené sbírce předseda Nezávislého odborového svazu Policie České republiky Tomáš Machovič.

 

 

Veřejnou sbírku vyhlašuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky v souladu s ustanovením § 4 odst. 1 zákona č. 117/2001Sb. o veřejných sbírkách, doplnil pro naši redakci 1. místopředseda Nezávislého odborového svazu Policie České republiky Mgr. Bc. Milan Synek.

 

 

Pokud má někdo zájem přispět a tím projevit podporu a solidaritu, může do sbírky přispět převodem, nebo vkladem finanční částky na níže uvedený transparentní sbírkový účet Nezávislého odborového svazu Policie České republiky, vedený u Sberbank SZ a.s.

 

 

Při zasílání daru, dbejte prosím na správné uvedení variabilního symbolu a mějte prosím na paměti termín ukončení sbírky.

 

 

Sbírka je zahájena dnem 20.ledna 2020, a bude ukončena dne 20. března 2020

 

 

        číslo účtu : 4200555535           kód banky : 6800          variabilní symbol: 303653

 

 

Již nyní Vám všem Nezávislá odborová organizace Policie České republiky velice děkuje  za projevenou solidaritu a podporu.

 

 

Ing. David Musílek                                                                        Tomáš Machovič

místopředseda ZO NOS PČR Jihlava                                        předseda NOS PČR

 

 

 

                                                                                   

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář