Jdi na obsah Jdi na menu

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky zavádí pro své členy nový benefit ve formě karty ActivePass

3. 1. 2020

V případě, že vlastníte karty Multisport upozorňuje NOS PČR , že karty jsou platné do konce roku 2019 a poslední platba za karty Multisport je do 15.11.2019 na měsíc prosinec 2019. Všechny karty Multisport budou tedy ukončeny k 31.12.2019 a dále nebudou platné a možné je využívat. Proto NOS PČR prosí po provedení poslední platby v měsíci listopadu 2019 aby členové zrušily trvalé příkazy tak,  aby nebyla ze strany členů  provedena platba v měsíci prosinci 2019 !!!

 

Odborový svaz Policie České republiky upozorňuje své členy na následující: 

 

Se společností MultiSport rozvázal Nezávislý odborový svaz Policie České republiky spolupráci k 31.12.2019, tímto dnem budou všechny karty Multisport zrušeny a od 1.1.2019 již nebudou aktivní! .

 

Vzhledem k ukončení karet Multisport pro administrativní zátěž, dohodl Nezávislý odborový svaz Policie České republiky vhodnou alternativu, obdobného benefitu, který si každý člen spravuje sám. Tímto má možnost plynule přejít z karty Multisport na novou kartu ActivePass. Nebo si nově zřídit kartu Active Pass.

 

 

app-map.png

 

V případě, že platba ze strany členů NOS PČR za kartu Multisport na měsíc leden proběhla, musí zaslat email na adresu: benefit@nosp.cz slečně Simoně Hlavicové, která přeplatek vrátí.

 

INFORMACE K NOVÉMU BENEFITU ACTIVEPASS:

 

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky nově sjednal spolupráci se společností Sodexo.

 

Společnost Sodexo má podobnou kartu Activepass. Uvedená karta Activepass slouží jako Multisport karta ke vstupu do sportovních středisek, navíc její součástí je také vstup do volnočasových aktivit (bobové dráhy, zoo, muzea, výstavy, masáže atd.)

Objednání karty Activepass bude online přes link: https://nospcr.activepassobjednavka.cz

 

zdroj: NOS PČR

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář