Jdi na obsah Jdi na menu

Dobročinná aukce sportovních dresů

Praha - Výtěžek aukce, která bude veřejnosti k dispozici na internetové stránce sportovniaukce.cz, bude předán ve spolupráci s Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky, spolkem život naplno a bez bariér a Vězeňskou službou České republiky rodinám příslušníků Vězeňské služby ČR, kteří zahynuli loni v prosinci při útoku šíleného střelce v ostravské nemocnici.

 

 

Slavnostního zahájení a tiskového brífinku 23. ledna 2020 od 10:30 se zúčastní generální ředitel VS ČR Petr Dohnal a zástupci partnerských sportovních klubů včetně například kapitána Sparty Praha Libora Kozáka, kapitána Pirátů Chomutov Marka Tomicy, útočníka Zbrojovky Brno Petra Švancary či legendárního záložníka Bohemians Praha 1905 a v současné době i prezidenta klubu Antonína Panenky.

 

 

Aukce se uskuteční od 23. ledna 2020 do 24. února 2020. Všichni  kdo mají zájem se dobročinné aukce účastnit a tím přispět rodinám příslušníků Vězeňské služby České republiky, kteří zahynuli loni v prosinci při útoku střelce v ostravské nemocnici mohou ZDE

 

 

Zdroj: NOS PČR

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář