Jdi na obsah Jdi na menu

NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Příspěvky

Dobročinná aukce sportovních dresů

23. 1. 2020

Ve čtvrtek 23. ledna od 10.30 hod. se v pražském hotelu Amarilis uskuteční tisková konference k zahájení společného projektu Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér, kterým je dobročinná aukce sportovních dresů podepsaných vrcholovými fotbalisty, hokejisty a dalšími sportovci. 

 
Celý příspěvek

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky zavádí pro své členy nový benefit ve formě karty ActivePass

3. 1. 2020

Vzhledem k tomu, že se množí otázky ke zrušení benefitu Multisport, opětovně NOS PČR sděluje, že z důvodu administrativní zátěže a nákladnosti spojené s provozem benefitu MultiSport, byl nucen ukončit smlouvu se společností Multisport k 31.12.2019.

 
Celý příspěvek

Mikulášská nadílka Nezávislého odborového svazu Policie ČR při Věznici Plzeň

18. 12. 2019

Základní organizace Nezávislého odborového svazu Policie České republiky při Věznici Plzeň uspořádala dne 8. 12. 2019 v Kulturním domě Jas již tradiční akci s názvem Mikulášská nadílka

 
Celý příspěvek

Veřejná sbírka na pomoc pozůstalé rodině po příslušníkovi VS ČR Milanu Justovi

6. 12. 2019

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR při Věznici Teplice, vyhlásila veřejnou sbírku na podporu pozůstalé rodině po příslušníkovi Vězeňské služby České republiky Milanu Justovi.

 
Celý příspěvek

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky se důrazně ohrazuje proti článku v časopisu Reflex

25. 11. 2019

Dne 25.listopadu uveřejnil časopis Reflex hrubě zkreslený článek pod názvem „ Výsluhy škodí nejen policii a celníkům, ale i celé společnosti. Navyšme platy těm, kteří zůstaly“. Proti uveřejněnému a hrubě zkreslenému článku se důrazně ohrazuje Nezávislý odborový svaz Policie České republiky.

 
Celý příspěvek

V Plzni se uskutečnilo XI. celostátní setkání veteránů Nezávislého odborového svazu PČR

15. 11. 2019

V sobotu 9. listopadu 2019 se od 09:00 hod. uskutečnilo IX. celostátní setkání policejních veteránů NOS PČR v Plzni. Setkání opět proběhlo ve Sportbaru ve Sladovnické pivnici Plzeň-Slovany, kde bylo zajištěno občerstvení. K dispozici bylo i vybavení pro sportovní aktivity. Mimoplzeňští účastníci měli zajištěno ubytování na ubytovně Krajského ředitelství PČR Plzeň.

 
Celý příspěvek