Jdi na obsah Jdi na menu

NEZÁVISLÝ ODBOROVÝ SVAZ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

Příspěvky

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky zajišťuje pro své členy a kolegy zdravotnické roušky

24. 3. 2020

 
Celý příspěvek

Informace pro členy NOS PČR od společnosti T- Mobile

20. 3. 2020

Operátor T-Mobile bude poskytovat od 18.3.2020 do 30.4.2020 neomezená data pro svoje zákazníky.

 
Celý příspěvek

Informace z videokonference s vedením Policie ČR

18. 3. 2020

Dnešního den 18.03.2020 proběhla konference s policejním prezidentem brig. gen. Mgr. Janem Švejdarem ve věci předání informací spojených s opatřením Koronavirus. Policejní prezident informoval, že v současné době jsou nasazeny veškeré personální kapacity a tímto děkuje všem policistům za nasazení a obětavost

 
Celý příspěvek

Informace o jednání s GŘ VS ČR v souvislosti s problematikou COVID – 19

13. 3. 2020

Dne 11. 3. 2020 od 14,00 hod. svolal generální ředitel VS ČR jednání. Na tomto jednání byli přítomní předsedové odborových organizací působících ve Vězeňské službě ČR seznámeni s opatřeními, které přijala Vězeňská služba ČR k zamezení šíření COVID – 19 a se všemi doposud uloženými úkoly z mimořádných bezpečnostních komisí GŘ VS ČR.

 
Celý příspěvek

Veřejná sbírka na podporu rodiny prap. Miroslava Kouby

29. 2. 2020

 Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace  NOS PČR Pelhřimov  si  Vás dovoluje touto cestou informovat o vyhlášení veřejné sbírky, kterou chceme podpořit našeho kolegu policistu a člena odborové organizace prap. Miroslava Koubu a jeho šestiměsíčního syna Hynka při jejich společné péči o jejich manželku a maminku Michaelu.

 
Celý příspěvek

Stanovisko odborového svazu Policie ČR ke zkresleným mediálním výrokům o soudním rozhodnutí ve věci kriminalisty Martina G.

22. 2. 2020

Ve čtvrtek 20. 02. 2020 vynesl soud rozsudek nad jedenačtyřicetiletým poručíkem Martinem G. z jihočeské kriminálky. Přítomni byli také členové Nezávislého odborového svazu Policie ČR, který od počátku poskytuje obviněným policistům právní pomoc. Zde mluvíme v možném čísle, protože je potřeba připomenout, že kolega Martina G. spáchal pod tlakem souvisejících okolností, vystupňovaných v předvánočním čase, sebevraždu a zanechal po sobě manželku a dvě děti.

 
Celý příspěvek

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky uspořádá první ročník olympiády policejních veteránů

20. 2. 2020

Dne 14.2.2020 proběhlo jednání s ředitelem Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy plk. JUDr. Davidem Fulkou ohledně uspořádání oficiálního 1. ročníku olympiády Veteránů NOS PČR.

 
Celý příspěvek

Nový předpis o zdravotní způsobilosti pro výkon služby v bezpečnostních sborech

11. 2. 2020

S účinností od 1. října 2019 nahradila nová vyhláška č. 226/2019 Sb., o zdravotní způsobilosti ke službě v bezpečnostních sborech, dosavadní právní úpravu zdravotní způsobilosti – vyhlášku č. 393/2006 Sb. Přestože změny právní úpravy nejsou nijak zásadní, připomeňme si, jak je daná problematika upravena.

 
Celý příspěvek

Nadace policistů a hasičů rozšiřuje svoji výpomoc

31. 1. 2020

Rádi bychom tímto připomněli informaci z Nadace policistů a hasičů, jejímž spoluzakladatelem a jedním z pilířů je Nezávislý odborový svaz Policie České republiky, která zazněla také na jednání v minulém týdnu. Při něm připomněl ředitel PhDr. Vladimír Šutera, CSc. skutečnost, že z důvodu dobré finanční kondice, mohla nadace rozšířit druhy finanční výpomoci rodinám aktivních policistů a hasičů, které se dostaly do tíživé finanční situace z důvodů nutných neplánovaných výdajů na léčení, kompenzační pomůcky. Bližší informace jsou převzaty z podmínek podání žádosti o finanční výpomoc.

 
Celý příspěvek

Veřejná sbírka na pomoc policistovi Milanu Novotnému, kterému nečekaně zemřela manželka

29. 1. 2020

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky a Základní organizace NOS PČR v Jihlavě tímto informuje veřejnost o vyhlášení veřejné sbírky, kterou chce podpořit dlouholetého kolegu policistu a dlouholetého člena NOS PČR Milana Novotného, jemuž náhle zemřela manželka a policista se nyní musí sám starat o devítiletou dceru.

 
Celý příspěvek