Jdi na obsah Jdi na menu

Kriminalisté pátrají po totožnosti pachatelů loupežného přepadení

14. 11. 2019

Praha - Kriminalisté třetího policejního obvodu pátrají od začátku listopadu po dvou mužích a jedné ženě, kteří v metru Florenc uloupili čtrnáctiletému mladíkovi reproduktor. Podezřelí si mladíka vyhlídli na nástupišti metra Florenc, kde jeden z mužů k němu přistoupil, kopnul ho do krku, vzal ho do „kravaty“ a odcizil mu z ledvinky reproduktor. Poté mladíka muž obejmul kolem ramen a vyprovodil ho z nástupiště do haly autobusového nádraží Florenc. Čtrnáctiletý poškozený využil nepozornosti útočníka a oslovil neznámého muže v hale s prosbou o pomoc. Toho si všimnul jeden z podezřelých a udeřil mladíka pěstí do nosu. Následně útočník a jeho dva koplicové utekli pryč. Poškozenému vznikla škoda na odcizeném reproduktoru bezmála dva tisíce korun, uvedla k loupežnému přepadení na Florenci mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

 

 

V souvislosti s tímto případem kriminalisté zajistili kamerové záznamy, kde jsou zachyceni podezřelí i fyzické napadení mladíka.

 

 

Celý případ si převzali kriminalisté a pátrají po dvou mužích a ženě, kteří jsou podezřelý z trestného činu loupež. V případě dopadení a odsouzení jim za tento čin hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

 

Pokud podezřelé na přiložených záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohli zdržovat, ozvěte se prosím policii na linku 158.

 

zdroj: PČR

autor: neu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář