Jdi na obsah Jdi na menu

Deset zraněných osob si vyžádala dnešní nehoda mikrobusu u Nesovic na Vyškovsku

20. 10. 2019

Vyškovsko - Operační středisko Jihomoravských hasičů vyslalo k nehodě krátce po půl čtvrté ráno jednotku HZS z Bučovic a dobrovolné hasiče z Koryčan. Nehoda se stala na 29,5. kilometru silnice I/50 kousek před obcí Nesovice ve směru na Brno. Mikrobus zde vyjel ze silnice, převalil se přes střechu a skončil v poli.

 

Při příjezdu hasičů byli všichni cestující z mikrobusu s ukrajinskou registrační značkou mimo vozidlo. Hasiči tak nemuseli nikoho vyprošťovat. Na místě však byl větší počet zraněných osob.  Ve vozidle cestovalo 12 lidí a 10 se jich při nehodě zranilo. Z toho šlo o tři ženy a sedm mužů, uvedl k dopravní nehodě mluvčí Jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

 

Hasiči poskytovali první pomoc zraněným a po příjezdu posádek záchranné služby asistovali při ošetřování. Pro lepší přehlednost osvětlili prostor zásahu a zajistili vozidlo proti požáru. Během záchranných prací byl provoz na silnici zastavený a ve 4.50 hodin byl obnoven kyvadlově.

 

Po vyšetření nehody policií asistovaly jednotky odtahové službě při odstraňování vraku havarovaného vozidla. Krátce po 7. hodině odjeli hasiči zpět na své základny, doplnil k nehodě Mikoška.

 

Zdroj: HZS JmK

Foto: HZS JmK

Autor: kp

 

Náhledy fotografií ze složky Dopravní nehoda u Nesovic na Vyškovsku

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář