Jdi na obsah Jdi na menu

Cenové zvýhodnění pro vystavovatele veletrhu SILVA REGINA platí do 30. září

5. 9. 2019
Brno - SILVA REGINA bude umístěna tradičně v pavilonu Z a na okolních volných plochách. Zájem o účast se projevil ihned po zveřejnění elektronické přihlášky, přihlášeny jsou firmy jak z oblasti lesnické techniky, tak se zbraněmi a dalšími potřebami pro myslivost.
 
Doprovodný program bude realizován s osvědčenými partnery z minulých ročníků. Důraz bude položen na aktuální problémy v lesnictví, například na kůrovcovou kalamitu nebo následky sucha. V myslivecké části budou výrazně rozšířeny přehlídky trofejí. Další části doprovodného programu budou zaměřeny na biodiverzitu a funkce lesa v krajině.
 
Včasné přihlášení znamená nejen cenovou výhodu, ale také více možností při umísťování výstavní expozice a více příležitostí využít další komunikační služby spojené s účastí na veletrhu, například využití informací o vystavovatelích na webu nebo v článcích zveřejňovaných u mediálních partnerů.
 
Řádný termín podání přihlášky na veletrh SILVA REGINA 2020 je 30. září letošního roku. Při zaslání přihlášky do tohoto data získá každý vystavovatel o deset procent nižší cenu za výstavní plochu.
 
Přihlásit se na veletrh můžete zde .
 
Zdroj: BVV
Foto: Ilustrační
Autor: Doč