int(4)

Sportovní zprávy

 • World Superbike – divoké karty pro české jezdce

  11.5.2021

  Minulý týden vzbudila velký ohlas tisková konference v budově Autoklubu České republiky, kde byl představen nový významný sportovní podnik u nás. Tím bude již v letošním srpnu Mistrovství světa Superbiků v Mostě a nebudou zde chybět ani čeští jezdci. Ti mohou pro start na tomto podniku získat divokou kartu.

  Více informací

 • Jen dva týdny zbývají do startu dostihové sezony na Pardubickém závodišti

  7.5.2021

   Už jen šestnáct dní zbývá do startu letošní dostihové sezony v Pardubicích. Brány se překážkovému turfu otevírají po dlouhých sedmi měsících. Tehdy se totiž konala vůbec poslední dostihová akce koronavirem poznamenané sezony – jubilejní 130.

  Více informací

 • Mareš s Buchou se na Sanremu příliš nesvezli

  7.5.2021

   

   Filip Mareš s Radovanem Buchou nebudou chybět ani na stratu druhé soutěže letošního kalendáře MČR, kterou už o tomto víkendu bude 55. ročník Rallye Šumava Klatovy.

  Více informací

 • Perušič a Schweiner zkompletovali medailovou sbírku a pojistili si účast v Tokiu

  21.4.2021

  Více informací

 • Házenkářky se pro play-off o MS sejdou v Rožnově, záložní tým v Luhačovicích

  7.4.2021

  Házenkářsky nabité jaro přináší českému výběru žen jeden z vrcholu letošního roku. Národní tým má před sebou kvalifikační dvojzápas o postup na mistrovství světa 2021, do Rožnova pod Radhoštěm trenér Jan Bašný pozval nejzkušenější sestavu, mladé talentované házenkářky se ale paralelně budou připravovat v Luhačovicích, aby byly kdykoliv připraveny pomoci hlavnímu výběru v boji se Švýcarskem.

  Více informací

 • Amatérské a mládežnické soutěže házené jsou pro sezónu 2020/2021 zrušeny

  2.4.2021


  Exekutiva ČSH rozhodla na jednání dne 30. března 2021 o zrušení soutěžního ročníku 2020/2021 v amatérských a mládežnických soutěžích. Důvodem je přetrvávající nepříznivá pandemická situace a vládní opatření.

  Více informací

« Novější | Starší »