int(3)

Sportovní zprávy

 • V Chorvatsku odstartovalo mistrovství světa dorostu v požárním sportu. První českou medaili vybojoval Adam Šíp

  12.8.2021

  Ve dnech 9. až 15. srpna se v Chorvatsku ve městě Čakovec koná mistrovství světa dorostu v požárním sportu. Soutěž samotná začala ve středu 11. srpna disciplínou Výstup na cvičnou věž. Česká výprava v ní vybojovala první, stříbrnou medaili zásluhou Adama Šípa.

  Více informací

 • Prodej vstupenek na MS juniorů ve florbalu který se uskuteční v Brně byl zahájen

  5.8.2021

  657830-ms2

  Světový šampionát juniorů se kvapem blíží. Do vypuknutí největší florbalové akce pořádané v letošním roce na území České republiky zbývá necelý měsíc a Český florbal zahájil prodej vstupenek. MS juniorů se koná od 25. do 29. srpna v Městských halách Vodova v Brně.

  Více informací

 • Do sportovního kalendáře přibyl další závod mistrovství světa!

  5.7.2021

  Česká republika bude hostit letos již dvanáctý podnik mistrovství světa! Rozhodla o tom plochodrážní komise Mezinárodní motocyklové federace FIM. V neděli 22. srpna se uskuteční na pardubickém oválu závod mistrovství světa na dlouhé ploché dráze - Long Track World Championship Challenge.

  Více informací

 • Slepý bandita vyrazí na trať v závodním voze KTM X-BOW. Na Masarykově okruhu se pokusí o unikátní traťový rekord

  17.6.2021

  Masarykův okruh se příští týden stane dějištěm výjimečného pokusu. Nevidomý automobilový nadšenec Petr Haluška ve středu 23. června usedne do závodního speciálu KTM X-BOW a společně s navigátorem vyrazí na trať do měřeného ostrého kola, aby společně zajeli speciální traťový rekord.

  Více informací

 • RYCHLÉ DVĚSTĚOSMIČKY ŘÁDILY NA ŠUMAVSKÝCH HVOZDECH

  13.5.2021

  Sedm posádek Peugeot Rally Cupu odstartovalo na Rallye Šumava do páté sezóny tohoto seriálu. Dva nové speciály Peugeot 208 Rally4 doplnilo pět vozů R2, další účastníci se do cupu přidají v průběhu sezóny. Body a odměny se tentokrát rozdělují ve dvou třídách a seriál je otevřen i pro zahraniční účastníky.

  Více informací 

 • World Superbike – divoké karty pro české jezdce

  11.5.2021

  Minulý týden vzbudila velký ohlas tisková konference v budově Autoklubu České republiky, kde byl představen nový významný sportovní podnik u nás. Tím bude již v letošním srpnu Mistrovství světa Superbiků v Mostě a nebudou zde chybět ani čeští jezdci. Ti mohou pro start na tomto podniku získat divokou kartu.

  Více informací

« Novější | Starší »