int(2)

Sportovní zprávy

 • Cennou stříbrnou medaili z klasických disciplín CTIF si z Celje odvážejí ženy z Pískové Lhoty a hasiči z HZS Královehradeckého kraje

  26.7.2022

  Páteční dopoledne 22. 7. patřilo na stadionu Kladivar opět požárnímu sportu a disciplíně běh na 100 m s překážkami. Češi opět předvedli skvělou formu a v kategorii profesionálních hasičů obsadili první tři místa. Zlatou medaili získal Lukáš Kroupa, stříbrnou Jan Vyvial a bronzovou Richard Svačina.

  Více informací 

 • Letošní závody jezdecké všestrannosti opět s rekordním zájmem startujících

  15.7.2022

  První letošní závody jezdecké všestrannosti nabízí Pardubické závodiště už tento týden. Od pátku 15. července do neděle 17. července se na kolbištích a tratích utká rekordní počet soutěžících. Krátce před uzavřením startovních listin chce o vítězství v jedné z nejnáročnějších jezdeckých disciplín bojovat téměř 260 koní a jezdců, včetně závodníků z Rakouska a Slovenska.

  Více informací

 • Parádní průběh čtvrtého pokračování Peugeot Rally Cupu na Bohemii

  15.7.2022

  Velmi zajímavý průběh mělo čtvrté letošní pokračování Peugeot Rally Cupu, které se uskutečnilo v rámci středočeské Bohemia Rally Mladá Boleslav. I když opět zvítězila posádka T&T, tentokrát jí výrazně sekundovala dvojice domácích jezdců s Peugeoty 208R2. 

  Více informací 

 • Slovácké léto přinese 10 dnů radosti z pohybu, pokusí se najít dárce pro Šimonka

  22.6.2022

   

  Od 1. do 10. července se srdce Slovácka opět stane dějištěm sportovně-hudebního festivalu pro každého. Patnáctý ročník Slováckého léta se letos ponese v duchu hesla „radost z pohybu“, nabídne nové sportovní disciplíny a zábavu pro všechny věkové kategorie. I letos bude součástí festivalu stánek Českého národního registru dárců dřeně.

  Více informací 

 • Filip Salač na Sachsenringu v trénincích čtvrtý a čtrnáctý

  20.6.2022

  V pátek 17. června 2022 byl zahájen závodní víkend mistrovství světa silničních motocyklů na Sachsenringu. Velká cena Německa začala prvním a druhým volným tréninkem. Na okruh vyjel v kategorii Moto2 také český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač.

  Více informací

 • Autoklub České republiky hostil seminář Komise motokrosu FIM

  25.1.2022


  Po letech se v Praze uskutečnil předsezónní seminář Komise motokrosu Mezinárodní motocyklové federace FIM. O víkendu se do klubového domu Autoklubu České republiky sjeli účastníci ze šesti národních federací.
  Více informací

« Novější | Starší »