int(1)

Sportovní zprávy

 • Slovácké léto přinese 10 dnů radosti z pohybu, pokusí se najít dárce pro Šimonka

  22.6.2022

   

  Od 1. do 10. července se srdce Slovácka opět stane dějištěm sportovně-hudebního festivalu pro každého. Patnáctý ročník Slováckého léta se letos ponese v duchu hesla „radost z pohybu“, nabídne nové sportovní disciplíny a zábavu pro všechny věkové kategorie. I letos bude součástí festivalu stánek Českého národního registru dárců dřeně.

  Více informací 

 • Filip Salač na Sachsenringu v trénincích čtvrtý a čtrnáctý

  20.6.2022

  V pátek 17. června 2022 byl zahájen závodní víkend mistrovství světa silničních motocyklů na Sachsenringu. Velká cena Německa začala prvním a druhým volným tréninkem. Na okruh vyjel v kategorii Moto2 také český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač.

  Více informací

 • Autoklub České republiky hostil seminář Komise motokrosu FIM

  25.1.2022


  Po letech se v Praze uskutečnil předsezónní seminář Komise motokrosu Mezinárodní motocyklové federace FIM. O víkendu se do klubového domu Autoklubu České republiky sjeli účastníci ze šesti národních federací.
  Více informací

 • Filip Salač ve Valencii skončil těsně za stupni vítězů

  15.11.2021

  Poslední letošní podnik MotoGP ve Valencii znamenal také poslední závod v kategorii Moto3 pro Filipa Salače. A bylo to loučení ve velkém stylu. Takřka po celý závod se český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky držel mezi nejlepšími jezdci a bojoval o pódiové umístění.

  Více infromací

 • Martin Galia kvůli zranění neodchytá EURO 2022, týmu chce pomoci alespoň jako asistent trenéra

  20.10.2021

  Sobotní zápas Górniku Zabrze proti Stal Mielec byl na dlouhou dobu posledním a možná vůbec posledním utkáním, do kterého nastoupil zkušený český reprezentant Martin Galia. V duelu polské Superligy si česká brankářská opora zranila koleno, Galiu čeká operace a lednové EURO 2022 už nestihne.Martin Galia kvůli zranění neodchytá EURO 2022, týmu chce pomoci alespoň jako asistent trenéra

  Více informací

 • České házenkářky jsou ve Zlíně, chystají se na Chorvatsko

  8.10.2021

  České házenkářky se během čtvrtka přesunuly z francouzského Besancon, kde ve středu nastoupily proti suverénní Francii, do Zlína. Tady v neděli nastoupí proti výběru Chorvatska, který trochu překvapivě půjde do nedělního duelu také bez bodového zisku. 

  Více informací

Starší »