int(1)

Sportovní zprávy

 • Peugeot Rally Cup je v cíli šesté sezóny

  6.10.2022

  O prvním říjnovém víkendu proběhl v Pačejově poslední letošní podnik šestého pokračování Peugeot Rally Cupu. Celkové cupové vítězství Jaromíra Tarabuse a Daniela Trunkáta bylo jasné už před poslední soutěží, ale o druhém místě ještě nebylo rozhodnuto. Polská posádka Filip Pindel – Krzysztof Pietruszka na startu Rally Pačejov chyběla, takže v případě vítězství by se před ni probojovala dvojice Miroslav Číž – Vladimír Libenský.

  Více informací 

 • Filip Salač závod v Misanu nedokončil kvůli pádu

  5.9.2022

  Závody vyvrcholila Velká cena San Marina mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP na okruhu v Misanu. V kategorii Moto2 český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač bohužel po pádu závod nedokončil.

  Více informací 

 • Petr Trnka v dalším dílu seriálu FIA ME v Polsku vybojoval skvělé druhé místo

  4.8.2022

  U našich severních sousedů se konalo šesté pokračování evropského šampionátu v závodech automobilů do vrchu. Nedělní program ovlivnil déšť, a především v závěrečné závodní jízdě limitovala výkony nejrychlejších jezdců mokrá trať. Další absolutní vítězství zaznamenal Christian Merli, skvělé druhé místo vybojoval náš reprezentant Petr Trnka.

  Více informací

 • Na Otevřeném mistrovství ve výstupu na cvičnou věž padl nový národní rekord

  3.8.2022

  Poslední červencovou neděli 31. 7. se znovu po roce konalo v areálu společnosti Flídr v Širokém Dole (Pardubický kraj) Otevřené mistrovství ve výstupu na cvičnou věž. Na start se postavilo celkem 61 závodníků. Soutěžilo se v kategoriích mladšího, středního a staršího dorostu a v kategorii žen a mužů.

  Více informací

 • Cennou stříbrnou medaili z klasických disciplín CTIF si z Celje odvážejí ženy z Pískové Lhoty a hasiči z HZS Královehradeckého kraje

  26.7.2022

  Páteční dopoledne 22. 7. patřilo na stadionu Kladivar opět požárnímu sportu a disciplíně běh na 100 m s překážkami. Češi opět předvedli skvělou formu a v kategorii profesionálních hasičů obsadili první tři místa. Zlatou medaili získal Lukáš Kroupa, stříbrnou Jan Vyvial a bronzovou Richard Svačina.

  Více informací 

 • Letošní závody jezdecké všestrannosti opět s rekordním zájmem startujících

  15.7.2022

  První letošní závody jezdecké všestrannosti nabízí Pardubické závodiště už tento týden. Od pátku 15. července do neděle 17. července se na kolbištích a tratích utká rekordní počet soutěžících. Krátce před uzavřením startovních listin chce o vítězství v jedné z nejnáročnějších jezdeckých disciplín bojovat téměř 260 koní a jezdců, včetně závodníků z Rakouska a Slovenska.

  Více informací

Starší »