int(1)

Sportovní zprávy

 • BigBoard je novým titulárním partnerem superfinále florbalu

  9.3.2023

  Superfinále florbalu, vrchol sezony a největší florbalová akce ligového ročníku, bude od tohoto ročníku nosit titul BigBoard Superfinále, a to podle nového titulárního partnera, který s vrcholem sezony spojil svůj název až do roku 2025.

  Více informací 

 • Vzniká společnost na organizaci Central European Rally 2023

  1.2.2023

  V pondělí 30. ledna 2023 byla v Mnichově podepsána smlouva o zřízení společnosti Central European Rally Event GmbH, která bude organizátorem stejnojmenného závodu v rally na území České republiky, Německa a Rakouska, součásti seriálu mistrovství světa. Smlouvu uzavřely federace, které se na organizaci a pořádání soutěže podílejí, Autoklub České republiky, německé ADAC a ADAC Südbayern a rakouská ÖAMTC. Premiéra Central European Rally je naplánována na 26.–29. října 2023.

  Více informací 

 • Velká změna! Jeřábková po sezoně skončí ve Vipers a zamíří do dánského Ikastu

  24.12.2022

  Šestadvacetiletá spojka během minulého ročníku dovedla Vipers ke zlatým medailím v domácí soutěži, poháru i obhajobě triumfu v Lize mistryň. „Jsem nesmírně hrdý na to, že se nám podařilo Markétu získat. Naposledy byla nejužitečnější hráčkou Final 4, kde se stala s 19 góly nejlepší střelkyní Kristiansandu," komentoval podpis smlouvy výkonný ředitel Daniel Grønhøj pro klubový web Ikastu.

  Více informací

 • Na superbiky do Mostu až o polovinu levněji a další novinky pro WorldSBK Czech Round 2023

  2.12.2022

  Od začátku prosince jsou v předprodeji vstupenky na největší motoristickou událost sezóny, která během závodního víkendu letos v létě přilákala bezmála 40 tisíc návštěvníků. Mistrovství světa superbiků WorldSBK Czech Round (28. – 30. 7. 2023, Autodrom Most) přináší pro rok 2023 základní vstupné za velmi příznivou cenu, nové možnosti ubytování, parkování motorek a řadu dalších novinek a vylepšení.

  Více informací 

 • Peugeot Rally Cup je v cíli šesté sezóny

  6.10.2022

  O prvním říjnovém víkendu proběhl v Pačejově poslední letošní podnik šestého pokračování Peugeot Rally Cupu. Celkové cupové vítězství Jaromíra Tarabuse a Daniela Trunkáta bylo jasné už před poslední soutěží, ale o druhém místě ještě nebylo rozhodnuto. Polská posádka Filip Pindel – Krzysztof Pietruszka na startu Rally Pačejov chyběla, takže v případě vítězství by se před ni probojovala dvojice Miroslav Číž – Vladimír Libenský.

  Více informací 

 • Filip Salač závod v Misanu nedokončil kvůli pádu

  5.9.2022

  Závody vyvrcholila Velká cena San Marina mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP na okruhu v Misanu. V kategorii Moto2 český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač bohužel po pádu závod nedokončil.

  Více informací 

Starší »