int(1)

Sportovní zprávy

 • Peugeot Rally Cup na Barumce ovládl Jaromír Tarabus

  24.8.2023

  Za velkého vedra a v obležení fanoušků proběhl dvaapadesátý ročník Barum Czech Rally Zlín. Atmosféra populární Barumky je naprosto výjimečná i v porovnání s ostatními evropskými podniky. Seriál Peugeot Rally Cup byl ve Zlíně zastoupen sedmi posádkami, které poměřily své síly s početnou evropskou konkurencí. V hodnocení cupu excelovala od začátku dvojice Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát, která zvítězila ve všech rychlostních zkouškách. Druhé místo obsadili David Štefan s Ondřejem Vichtorou a bronzovou pozici vybojovala posádka Miroslav Číž – Jaroslav Novák.

  Více informací 

 • Talentovaná Eliška Plná byla vybrána do FIA Girls on Track - Rising Stars

  24.8.2023

  Motoristický sport není už dávno pouze výsadou mužů, ale v mnoha automobilových disciplínách se stále častěji prosazují ženy. A právě pro příslušnice něžného pohlaví vypsala FIA ve spolupráci s Komisí pro ženy v motoristickém sportu už čtvrtý ročník FIA Girls on Track – Rising Stars. Tento program je vypsán především pro disciplínu karting a o to větším překvapením je, že poprvé v historii dostává příležitost mladá jezdkyně autocrossu. Eliška Plná je natolik dobrá, že se dostala do hledáčku FIA a je zařazena mezi další mladé hvězdy z celého světa.

  Více informací 

 • Filip Salač skončil v Anglii na vynikajícím 13. místě

  7.8.2023

  Je sice teprve polovina léta, ale počasí na anglickém okruhu Silverstone připomínalo tento víkend spíše konec podzimu. Téměř celá sobota propršela, ale déšť nakonec ustoupil a dnešní závodní den se odjel sice pod mrakem, ale za sucha. Filip Salač startoval do závodu kategorie Moto2 ze čtvrté řady, s cílem umístit se v nejlepší desítce. Top10 mu nakonec unikla a víkend v Anglii zakončil 13. místem.

  Více informací 

 • Peugeot Rally Cup startuje na jubilejní Bohemce

  7.7.2023

  Jubilejní 50. výročí slaví středočeská a částečně severočeská Bohemia Rally Mladá Boleslav. Seriál Peugeot Rally Cup ukončí v Mladé Boleslavi první polovinu letošní sedmé sezóny. Průběžné první místo drží po třech odjetých soutěžích David Štefan před Miroslavem Čížem a René Dohnalem.

  Více informací 

 • Motokrosový svátek MXGP v Lokti už příští víkend

  7.7.2023

  Víkend 15.-16. července 2023 bude v západočeském Lokti zasvěcen motokrosovému svátku – MXGP of Czech Republic. Opět tady uvidíte nejlepší motokrosové závodníky světa v kategoriích MXGP a MX2. V Loketských serpentinách navíc budete svědky finálových závodů evropské elity v nejmladších kategoriích EMX65 a EMX85. 

  Více informací 

 • Novým trenérem reprezentace juniorů je Ladislav Štancl

  3.7.2023

  Juniorská reprezentace vstoupí do nadcházejícího cyklu s novým realizačním týmem. Jako hlavní trenér ji povede dosavadní asistent Ladislav Štancl. U týmu zůstane i stávající kouč Matěj Klucho, nově budou součástí trenérského štábu asistenti Jan Volák a Miroslav Vybíral.

  Více informací 

Starší »