int(1)

Regiony

 • Prohlášení členů brněnské ODS k případu primátorky města Brna Markéty Vaňkové

  1.8.2023

  My, členové brněnské ODS, jednoznačně stojíme za primátorkou našeho města Markétou Vaňkovou, a nevidíme žádný důvod k její rezignaci. Paní primátorka má naši plnou důvěru a podporu, a proto by měla zůstat i nadále ve funkci primátorky. 

  Více informací 

 • Věhlasná brněnská Muzejka se konečně dočká slíbeného znovuotevření

  26.5.2023

  Dlouhodobé neplacení nájemného a záloh na energie, svévolné úpravy interiérů bez respektu k památkové hodnotě objektu, nefungující domluva a nakonec vyjádření na hraně pomluvy – takový je odkaz, který po sobě zanechává nájemce někdejší proslulé Muzejky. Po osmi letech marného čekání na nápravu dostal nájemce výpověď a do 31. května má prostory vyklidit. 

  Více informací 

 • Tradiční Prima FRESH festival ve své moravské premiéře zavítá i do Brna

  4.5.2023

  Putovní Prima FRESH festival se letos uskuteční již podvanácté, poprvé však zavítá také na Moravu, konkrétně do Olomouce a do Brna. Na Špilberku se milovníci dobrého jídla a pití sejdou ve dnech 2.–3. června.

  Více informací

 • Přijďte si užít koncert a zároveň pomozte nemocným dětem

  4.5.2023

  Auto pro Šimona s křehkými kostmi, aby se vždycky dostal bezpečně do nemocnice. Efektivní rehabilitace pro Davídka a Adélu, kteří se perou s vážným postižením. Pomoci uskutečnit tato přání může ve středu každý návštěvník Charitativního koncertu pro Sociální nadační fond. Hudební akce s doprovodným programem pro děti je zároveň narozeninovou oslavou fondu, který byl založen právě před 30 lety.

  Více informací 

 • Zástupci vedení města se dohodli s Petrem Švancarou na dalších krocích v podpoře fotbalu a využití stadionu za Lužánkami

  6.4.2023

  Výsledkem dnešního jednání primátorky a dalších zástupců vedení města Brna s Petrem Švancarou je konkrétní dohoda na společném postupu a konzultacích, které přispějí k rozvoji brněnského fotbalu a využití stadionu za Lužánkami.

  Více informací 

 • v letošním roce se mohou Brňané těšit na sportovní a zábavní akce pod taktovkou městské společnosti STAREZ-SPORT

  1.2.2023

  Společnost STAREZ-SPORT každoročně pro město Brno pořádá řadu akcí a projektů. Na dnešním zasedání radní projednali změny pro letošní rok. Některé akce se dočkají větší podpory nebo se upraví jejich organizace.

  Více informací

Starší »