DÍTĚ V OHROŽENÍ: Osmiměsíční Jakub může být v ohrožení života!

Strach o dceru i vnuka přiměl matku 18leté Jany Lenkovičové z Prahy zavolat na pomoc policisty. Mladá maminka i se svým osmiměsíčním synem Jakubem prý odešla z domu neznámo kam. Dítě může být v ohrožení života.

Praha - "Policisté od včerejšího dne pátrají po 18leté Janě a jejím osmiměsíčním dítěti. Kriminalisté šetřením zjistili, že chlapeček může být v ohrožení života," uvedla v pátek policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Chlapec se jmenuje Jakub Lenkovič.

Matka dle informací policie pohřešovanou Janu Lenkovičovou naposledy viděla v úterý odpoledne. Následně  mladá žena i s malým synkem ze společného bytu na Praze 9 odešla a do dnešního dne se ji a ani malého Jakuba nepodařilo vypátrat.  

Dle informací policie je pravděpodobným důvodem ženina odchodu její nový přítel. Vyšetřovatelé se také domnívají, že je mladá žena i se synem u něj, jeho adresu však zatím neznají.

Pokud by někdo pohřešovanou Janu Lenkovičovou někde viděl a nebo by měl poznatky o jejím pobytu, informujte prosím IHNED policisty na lince 158. Kriminalisté za pomoc velice děkuji.

zdroj: KŘP hlavního města Prahy

foto: KŘP hlavního města Prahy

publikoval: Pavel Juránek